Helal Et, Kaliteli Lezzet Alihan Et Izgara’da

Alihan Et Izgara olarak %100 helal kesim olan et ve et ürünlerimizi kaliteden ve lezetten ödün vermeyen siz değerli et severlere büyük bir özenle sunuyoruz.

%100 helal kesim ile başlayan et ve et ürünlerimiz soğuk zincir bozulmadan, etin kalitesi korunarak, özenle hazırlanıp kasap reyonumuzda misafirlerimize sunmaktayız.

Siz değerli lezzet ortaklarımıza etlerimizi en kaliteli en iyi ve en lezzetli şekilde sunmak büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Damak tadını bilen ve lezzetten ödün vermeyen siz değerli müşterimize et çeşitlerimizi özenle hazırlanmış odun ateşi ve ızgarada pişirme alternatifi sunuyoruz.

 Alihan Et Izgara; Güven, Kalite, Hijyen, Lezzet

Alihan Et Izgara olarak %100 helal kesim olan etlerimizi kesildikten tabağa gelene kadarki süreci; güven, kalite ve hijyeni ön planda tutan hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde yönetiyoruz.

Hizmet vermeye başladığımız andan itibaren hiç ödün vermeden devam ettirdiğimiz; %100 helal et kaliteli lezzet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti, bizim olmazsa olmaz düsturumuzdur.

Zengin Menü Kaliteli Hizmet

Menümüzde 7’den 70’e aileniz ve sevdiklerinizle gelip farklı lezzetleri tatma imkanı bulacağınız çeşitlilikler sunuyoruz. Başlangıçlar, mezeler, steak çeşitleri, kebaplar, burgerler, köfteler ve tatlılarımız ile mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Alihan Et Izgara Menü;

Başlangıçlar: Çorba Çeşitleri, Kasap Baton Sucuk, Kasap Sucuk, Ev Yapımı Sosis, Çoban Salata, Lor Peynirli Cevizli Salata.

Mezeler; Haydari Salatası, Şakşuka Salatası, Semizotu Salatası, Yoğurtlu Patlıcan Salatası, Havuç Salatası, Amerikan Salatası, Kırmızı Lahana Salatası, Patlıcan Salatası, Tulum Peynirli Akdeniz Salata, Zeytinyağlı Fasulye.

Steak Çeşitleri; New York steak, Dallas Steak, T-bone Steak.

Izgara Çeşitler: Kuzu Pirzola, Kuzu Külbastı, Kuzu Lokum, Kuzu Sırt, Çöp Şiş, Kuzu Şiş, Külbastı, Antrikot, Dana Şiş, Dana Lokum, Tavuk Külbastı, Spagetti.

Kebap Çeşitleri; Adana Kebap, Urfa Kebap, Tekirdağ Köfte, Tavuk Şiş, Patlıcan Kebap, Kanat Izgara.

Pide ve Lahmacun Çeşitleri: Lahmacun, Kavurmalı Pide, Sucuklu Pide, Kapalı Pide, Karışık Pide, Kuşbaşılı Pide, Kıymalı Pide.

Burger ve Köfteler; Izgara Köfte, Kaşarlı Köfte, Kasap Köfte, Köfte Burger, Steak Burger.

Tatlılar; Fırın Sütlaç, Şefin Tatlısı.

Mutluluğunuz İçin Her Şeyi Düşündük

Ailecek harika lezzetlerimizi tadacak, çocuklarınızı onlar için tasarladığımız oyun alanımızda misafir edeceğiz. Mescidimiz, otoparkımız ve vale hizmetimiz ile mutluluğunuz için her şeyi düşündük. Alihan Et Izgara olarak sıcacık atmosferde, sakalarımızın cıvıltıları arasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Özel Lezzetlerimizi Evlerinizde de Sunuyoruz

Alihan Et Izgara lezzet ve hizmet kalitesini hızlı paket servis hizmetimiz ile evlerinizde sunuyoruz. Adresinize kadar gelen, özenle hazırlanmış lezzetlerimizin tadını hemen sipariş vererek doyasıya çıkarabilirsiniz.

İster evinizde, ister işyerinizde etin en lezzetlisini yemeyi hak ediyorsunuz. Her gün özenle hazırladığımız lezzet çeşitlerimizi tatmak için şubemize gelebilir ya da evinize siparişlerinizi verebilirsiniz. Birbirinden çeşitli lezzetlerimiz ile sizleri Alihan Et Izgara’ya bekliyoruz.